חייגו 054-5670700
 

עיצוב חנויות


מתי לאחרונה ביקרתם בחנות כלשהי, והרגשתם שיותר משאתם קונים, אתם מבלים?

עיצוב חנויות בסגנון נעים, מזמין וחווייתי הוא בעל תפקיד חשוב בעיצוב חווית הלקוח. רבים מאיתנו יוצאים למסע קניות כאל בילוי. בשהותנו בקניון אנחנו מטיילים, נפגשים עם אנשים וחברים, מתפנים לשעה נינוחה על כוס קפה. לא תמיד אנחנו מגיעים לקניון במטרה לערוך קניות. עיצוב פנים חנויות מבוסס בדיוק על התפיסה הזו.

כיצד למשוך לתוך החנות לקוחות אשר כוונת הקנייה שלהם כלל אינה מוגדרת מראש?

התשובה טמונה, מעבר לטיב הסחורה ולאיכות המוצרים, בעיצובה של החנות, באווירה שהיא יוצרת, בחוויית הקנייה שהיא מציעה, בסגנון ובסטייל שהיא משדרת ללקוח המקרי. כאן נכנס עולם שלם של אפשרויות עיצוב חנויות לתמונה. דורית אריזון , מעצב פנים בעלת רקע עשיר, בין היתר, בתחום עיצוב חנויות, מספרת על בעלי חנויות שחנותם עברה שינוי פנים על ידי פרויקט עיצוב חנויות, ושינתה לא רק את מראיה , אלא גם את קצב הקופה הרושמת: "גם אנשים הנכנסים לחנות ללא כוונת קנייה, אינם יכולים שלא להיות מושפעים מהאווירה שהחנות משדרת. תפקידו של עיצוב חנויות, הוא "לשבות" את לב הלקוח, ולהניעו לפעולה תוך כדי חוויה נעימה המשאירה טעם טוב ויוצרת חשק לשוב."
בעל חנות, חשבת איזה מהפך עיצוב חנויות עשוי לחולל בחנות שלך?


  • גלריית תמונות

    עבודת העיצוב כוללת תכנון מוקפד החל מהמעטפת והחלוקה הפנימית של החללים ועד אחרון פרטי הנוי כל זאת תוך ניהול וליווי בעלי מקצוע מיומנים ובעלי ניסיון רב.
  • גלריית הדמיות

    המחשת התכנון והעיצוב ע"י הדמיות תלת מימד הנעשות במיוחד עבור הלקוח. ההדמיות משקפות באופן מוצלח את הרעיונות וממחישות את הפרויקט הסופי.
  • תכנון בתים

    תכנון בתים בסגנון ייחודי המשלב בין מראה כפרי המזכיר את מחוזות טוסקנה ופרובאנס, בניחוח רומנטי, חמים ויחד עם זאת נקי ומרענן.
Web Analytics